Akce ČAM

Tréninky mentoringu

V průběhu roku organizujeme tréninky pro mentory a mentees. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, budeme Vás informovat o aktuálním termínu školení.

 

Minikonference: "HIGH PERFORMANCE MENTORING"

Dne 12. března 2014 pořádala Česká asociace mentoringu minikonferenci High Performance Mentoring.

Akci navštívilo více než 60 účastníků ze 35 společností. V průběhu dvou hodin proběhly čtyři hlavní příspěvky, na které navazovala panelová diskuse.

Děkujeme Vám za účast i za řadu velmi pozitivních ohlasů!
 

Pro ty z Vás, kteří se nemohli dostavit, přikládáme hlavní informace o obsahu:

PhDr. Alice Hamplová – prezidentka České asociace mentoringu a jednatelka společnosti Centrum dohody, představila, jak plně využít potenciál mentoringu k dosažení vysokého výkonu Vašich zaměstnanců.

PhDr. Erika Vorlová, Ph.D. – senior manažerka Centra odbornosti pro Development & Recruitment v RWE Česká republika a.s., členka iniciativy „Together To Grow“, ve které si přední společnosti na českém trhu vzájemně vyměňují mentory a mentees, promluvila o zkušenostech se zaváděním mentoringu ve firmě.

David Enc – mentoring z pohledu manažera a mentora, člena iniciativy „Together To Grow“. Jak je mentoring možné nastavit v mezinárodním měřítku představil ředitel divize softwarových služeb v regionu CEE ve společnosti IBM.

prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc. – „Šest set padesát let zkušeností s mentoringem v Čechách, aneb kam jsme došli“ představil rektor Univerzity Karlovy v Praze v letech 2006 až 2014.