Česká asociace mentoringu

Hradčanské náměstí 12
118 00, Praha 1

E-mail: info@asociacementoringu.cz

Tel.: 251 627 402

Více kontaktů »

Trenéři certifikovaných kurzů

PhDr. Alice Hamplová

Prezidentka ČAM, lektorka certifikovaných kurzů mentoringu

PhDr. Alice Hamplová je prezidentkou ČAM a zároveň jednatelkou a majitelkou společnosti Centrum dohody. Vystudovala informatiku a klinickou psychologii na Karlově Univerzitě v Praze. Absolvovala pětiletý výcvik v dynamické psychoterapii SUR. Několik let pracovala jako psychoterapeutka, posléze konzultantka a marketinková manažerka v USA, kde také  na University of Minnesota a na Alfred Adler Institute získala další vzdělání. Jako trenér a konzultant mentoringu se věnuje rozvoji leadershipu, manažerských dovedností a týmové spolupráce vysokých i středních manažerů,  strategickému plánování a facilitaci náročných meetingů. Realizuje také systémová řešení pro nadnárodní společnosti, ve kterých působí jako mentor a kouč vrcholových manažerů. Je vdaná a má tři děti. Ve volném čase se věnuje vodním sportům a lyžování.

Ing. petra zhánělová

Garantka ČAM, lektorka certifikovaných kurzů mentoringu

Ing. Petra Zhánělová je garantkou ČAM. Zaměřuje zejména na práci se středním a vyšším managementem. Kromě toho, že působí jako lektorka certifikovaných kurzů mentoringu, je také certifikovanou koučkou, absolventkou výcviku s mezinárodní akreditací Evropské rady pro mentoring a koučink (EMCC). Jako koučka pomáhá manažerům a specialistům zefektivnit jejich práci a společně s nimi hledá cesty jak  zvyšovat motivaci a výkonnost jednotlivců i týmu. Dále se lektorsky věnuje rozvoji komunikačních a manažerských dovedností, zejména v tématech, jako je sebeřízení, time management, efektivní komunikace či manažerské dovednosti.

ing. iveta šperlová

Lektorka certifikovaných kurzů mentoringu

Ing. Iveta Šperlová působí jako lektorka certifikovaných kurzů mentoringu, konzultantka a koučka. Ve své práci lektora a kouče staví na bohatých zkušenostech s vedením různých týmů o velikosti 4–150 podřízených. Má výborné znalosti z obchodu a prodeje logistických služeb, zkušenosti se školením prodejců a account manažerů, a také dobrou znalost korporátního prostředí velké mezinárodní logistické organizace a mezinárodní letecké společnosti. Její dvacetileté zkušenosti v manažerské pozici s úspěšným vedením týmů jí umožňují být dobrým posluchačem, konzultantem a lektorem středního a nižšího managementu. Svých zkušeností také ráda využívá při hledání cest pro zlepšení komunikace v týmu.

 

Mgr. Lukáš Rumlena

Lektor certifikovaných kurzů mentoringu

Mgr. Lukáš Rumlena je vyhledávaným trenérem školení certifikovaných kurzů mentoringu. Zaměřuje se na problematiku firemní kultury a vedle školení mentoringu působí i jako konzultant, který pomáhá provádět úspěšné organizační změny a formulovat funkční vize a strategie. Mimo školení certifikovaných kurzů mentoringu koučuje manažery v prezentačních dovednostech, často je připravuje na jejich klíčová vystoupení. Při tom zúročuje své zkušenosti z oblasti autorského divadla, jemuž se věnuje již více než patnáct let.

Energii pro práci a výchovu tří dcer mu dodává cvičení čchi-kung, mentální zdraví si chrání pomocí techniky GTD, jíž je nadšeným propagátorem.

Alexander Molnár

Lektor certifikovaných kurzů mentoringu

Alexander Molnár má praxi z nadnárodní společnosti, kde působil jako HR ředitel, ředitel vzdělávání a člen Evropské tréninkové rady. V současnosti se zaměřuje na předávání vlastních zkušeností dál a působí jako lektor certifikovaných kurzů ČAM. Vedle lektora mentoringu působí i jako kouč, kdy poskytuje konzultace majitelům společností, manažerům a personalistům ohledně systémových řešení a zavádění nových procesů do praxe (např. hodnoticí rozhovory, talent programy, GTD). Bydlí s rodinou na Vysočině a jeho nejoblíbenějším způsobem trávením volného času je cestování a objevování krás světa na motorce.

PhDr. Daniel Hodulík

Lektor certifikovaných kurzů mentoringu

Daniel Hodulík je psycholog se zkušeností na pozici ředitele čtyřhvězdičkového hotelu, který působí jako lektor a kouč.

Jako lektor soft skills se zaměřuje na téma pozitivní psychologie, efektivního sebeřízení metodou GTD, manažerské dovednosti, vyjednávání, týmovou spolupráci a obchodní dovednosti.